Hallitus vuonna 2020






Puheenjohtaja:

Rainer Hirvonen

puh. 0400 505199, rainer.hirvonen@gmail.com






Varapuheenjohtaja:

Rauno Salminen

puh. 040 900 4156, rauno.a.salminen@gmail.com






Sihteeri: 

Paula Sutinen

puh. 040 5549112, paulatsutinen@gmail.com






Taloudenhoitaja:

Pirjo Rautala

puh. 040 508 9090,  pirjo.rautala@gmail.com







Ohjelmatiimi:

Aira Repo

puh. 050 351 3183,  aira-repo@pp.inet.fi







Ohjelmatiimi:

Merja Lehtonen

puh. 044 5313 430,  merjalehtonen47@gmail.com






Ohjelmatiimi:

Tuula Nieminen, 

puh. 0400 735 327,  tuula@interventus.fi






Hallituksen jäsen: 

Raimo Linnala

puh. . 050 3645 570,  raimo.linnala@pp.inet.fi





Hallituksen jäsen: 

Eero Mattila

puh. 040 5954901, metallityo.e.mattila.oy@saunalahti.fi







Hallituksen jäsen:  

Tuula Kairtamo

puh. 040 559 5802, tuula.kairtamo@gmail.com













Hallitus tulee ilmoittamaan kirjallisesti tärkeistä tapahtumista kuukausitapahtumien yhteydessä ja lähettää Akaan Senioriposti-tiedotteita MailChimp-sähköpostilla.

Yhdistyksen tilinumero:

Osuuspankki FI63 5472 0440 0216 06

Yhdistyksen nettiosoite: www.akaa.senioriyhdistys.fi

Yhdistyksen sähköposti: akaa.senioriyhdistys.fi@gmail.com

Pirkanmaan senioripiirin nettiosoite: www.pirkanmaan senioripiiri.fi

Senioriliiton nettiosoite: www.senioriliitto.fi