Hallitus vuonna 2022








Puheenjohtaja:

Rainer Hirvonen

puh. 0400 505199, rainer.hirvonen@gmail.com






Varapuheenjohtaja:

Jukka Salminen

puh. 040 707 7730, jukkak.salminen@elisanet.fi






Sihteeri: 

Eila Arvonen

puh. 040-5640420, eila.arvonen@pp.inet.fi






Hallituksen jäsen:

Hilkka Rekola

puh. 040-5162383, hilkka.rekola@fimnet.fi







Tiedottaja:

Kaarina Kormano-Linnala

puh. 040-7654347, kaarina.kormano@pp1.inet.fi







Ohjelmatiimi

Tuula Nieminen, 

puh. 0400 735 327,  tuula@interventus.fi







 Tiedottaja (vara) 

Raimo Linnala

puh. 050 3645 570,  raimo.linnala@pp.inet.fi






Läsnäolo- ja puheoikeudella:

Rauno Salminen

puh. 040-9004156, rauno.a.salminen@gmail.com

Akaan Senioriposti ja kotisivut


Pirjo Rautala

puh. 040-5089090, pirjo.rautala@gmail.com

Taloudenhoitaja


Hallitus tulee ilmoittamaan kirjallisesti tärkeistä tapahtumista kuukausitapahtumien yhteydessä ja lähettää Akaan Senioriposti-tiedotteita MailChimp-sähköpostilla.

Yhdistyksen tilinumero:

Osuuspankki FI63 5472 0440 0216 06

Yhdistyksen nettiosoite: www.akaa.senioriyhdistys.fi

Yhdistyksen sähköposti: akaa.senioriyhdistys.fi@gmail.com

Pirkanmaan senioripiirin nettiosoite: www.pirkanmaan senioripiiri.fi

Senioriliiton nettiosoite: www.senioriliitto.fi